Modele tocatoare lemn

TMC lemn Invest Srl este reprezentant en Roumanie al firmei Pezzolato O.C.M. S.p.A. Firma, avand O experienta de peste 30 de Ani in domeniul constructiei de Masini si Echipamente pentru prelucrarea primara A lemnului. Firma a fost fondata în anul 1976 si datorita Calitatii produselor sale, un dobandit intr-un timp scurt o pozitie de Lider in Europa. Patru Domenica de productie, o vocatie puternica pentru Mecanica, orientata spre proiectarea si constructia tuturor masinilor, atentia acordata cerintelor clientilor, investirea in programe de cercetare si dezvoltare a unei parti considerabile DIN Cifra de afaceri, stau la baza succesului si cresterii compagei. Gama PTH electrice Stationare – sunt tocatoare utilizate in principal pentru tocarea deseurilor din lemn de la: Fabrici de Cherestea, Fabrici de peleti sau de Brichete, centrale termice PE biomasa sau de ALTI utilizatori Care ISI desfasoara activitatea de tocare a deseurilor din lemn la punct Fix. Se acquapark prin posibilitatea de mecanizare a alimentarii cu deseuri si a descarcarii tocaturii, fiind ideale PTU tocarea deseurilor Astuce: margini, latunoi si deseuri din lemn, provenite de la fabricile de Cherestea si de mobila. Tocatoarele sunt precontestse pentru a putea lucra in mod automat sau deservite de un Operator. Tocatoarele Tip PTH HACKERTRUCK sunt incluse in Gama de tocatoare Busteni de Capacitati mari, produse de Pezzolato, echipate cu rotoare cu diametru de: 820 sau 1000 mm si Gura de Alimentare de: 1000, 1200 si 1400 mm. Masini ideale pentru clientii Care au nevoie de o productivitate de 150 – 200 MC/ora. Versiane hackertruck se monteaza PE CAMIO cu 3 sau 4 axe, actionarea tocatorului se face direct de la motorul camionului prin priza de putere, acest Model distingandu-se printr-o eficienta sporita si o mobilitate foarte Mare. Masinile pot fi personalizate in functie de necesitatile client fiecarui in parte, ELE pot fi echipata Cu: Macara, cabina Macara, cabina camion vitrata, despicare morveux, Gura de Alimentare prelungita, radiocomanda, descarcare tocatura cu Banda transportoare, Etc.

Gama PTH maxi – cuprinde tocatoare cu tambur de talie Mare, produse de Pezzolato, destinate tocarii bustenilor de diamètre mari.

Ο ΚΑΙΡΟΣ
facebook
facebook
ΑΡΙΘΜΟΣ ΕΠΕΣΚΕΠΤΩΝ
  • 0Total visitors:
  • Visitors today:
  • Visitors yesterday:
  • Visitors last week:
  • Visitors per month:
  • 0.00Visitors per day:
  • 0Visitors currently online: